יש פורץ בבית, מה לא לעשות …

פורצים לבית שלך ?

חשוב להבין כי פלישות לבית מתחילות לעתים קרובות עם מצב לא מזיק , דפיקה בדלת לדוגמא. אם אינך מצפה לאף אחד, הרבה אנשים רוצים להתעלם מזה אבל במציאות, אם עבריין רוצה לגנוב משהו, הם דופקים לעתים קרובות בדלת ראשונה. כשהם לא שומעים תשובה, הם חושבים שהטיימינג הצליח. “בום! פתאום הם נכנסים, או שהם בועטים בדלת.

אנו מייעצים למבוגרים להגיב באופן שמרמז שיש מישהו בבית גם אם אין. אתה יכול לקבל קול מוקלט משלך, כל משפט כמו “היי, מי זה בדלת? “, או ” שנייה אחת – אני בשירותים “היה עושה את העבודה.
אם אתה יכול, למשוך את תשומת הלב לבית שלך. כבה את האזעקה הביתית, את אזעקת המכונית שלך או הפעל את כל האורות. זה ירתיע עבריינים, מכיוון שרובם לא מוכנים להיראות.
אם אתה יכול לעשות זאת מבלי להיראות, נסה להתבונן בזר כדי שתוכל לקבל תיאור, אולי דרך חלון בקומה השנייה או הזנת מצלמות אבטחה.
אם אתה עדיין לא מצליח לזהות את המבקר, התקשר ל משטרה בהקדם.

כיצד ללמד ילדים להגיב לזרים ופורצים?
כשיש דפיקה בדלת, יש ילדים שיש להם נטייה לשאול ולראות מי זה.
למדו אותם לבלום את הדחף הזה כדי שלא ייחשפו בטעות לאדם זר. ילדים לעולם לא צריכים לפתוח את הדלת לאף אחד, במיוחד אם הם בבית לבד או ללא פיקוח. הדלקת האורות, הפעלת אזעקות ואי חשיפתם הם צעדים טובים שהם יכולים לנקוט במקום.

מומלץ לא רק ללמד ילדים כיצד להגיב לאדם זר בפתח, אלא לבדוק אותם על כך. “בחן את הילדים שלך. קדחו את זה בראשם. תבקש ממישהו לצלצל בפעמון כדי לראות אם אכן הם מיישמים את מה שלימדת במקרים כאלה. המשיכו את האימונים עד שיעברו את “המבחן”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button